Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
56 postów 46 komentarzy

Pan Lawina Herbu Jastrzebce

Pan Lawina Herbu Jastrzebce - Sprawy rozne i przerozne, teorie nie dokonca spiskowe, zycie w matrixsie inne bardzo wazne, nie wazane-wedle oceny. Polska i Polacy. Swiat.Technika.Fotografia. Filmowanie.Zdrowie.Prawo. Akwarystyka.Krotkofalarstwo.Szachy. IT.WOPR.Nurkowanie.Fizyka i inne.

Nocne obrady Sejmu RP. 17/18 grudnia 2014r. Film.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W nocy dzisiaj z 17/18 grudnia 2014r, Sejm RP obradowal nad zmiana Konstytucji RP oraz nad sprzedaża lasow panstwowych. Film z obrad.

 W nocy dzisiaj z 17/18 grudnia 2014r,  przed chwila, Sejm RP obradowal nad jakimis ustawami w tym nad zmiana Konstytucji RP oraz tzw. sprzedaża lasow panstwowych , ustawa nie przeszla, zfilmowalem czesc tych obrad ile zdazylem, co publikuje teraz ,

Filmowalem aparatem z reki z monitora komputera rozdzielczoscia 1080 Full HD jakosc moze byc nie najlepsza jednak moze da sie cos zrozumiec. Wydaje mi sie ze szybkosc reakcji byla tutaj najwazniejsza, zatem dla utrwalenia historii zrobilem to co powyzej, jak umialem. Dzwiek jest cichy zmieniajacy sie trzba sie wsluchac,

Istnieje prawdopodobne domniemanie iz byla to tylko gra by wzmocnic PiS ktory glosowal przciwko i ustawa nie przeszla, jak wiemy nieraz nie dwa Sejm RP byl prawie jednomyslny. Zatem istnieje taka mozliwosc do analizy.

Niech kazdy co ma rozum mysli.

Czemu obrady byly w nocy? okolo 00.00?

 Czy rano dzisiaj gazety napisza ze PiS uratowal polskie lasy?

 

 
cz.2
 
 
 
 Na koniec cz 2 nastapila przerwa w doplywie pradu , nagrywam po ciemku aparetem na baterie juz koncowke, zapewne przypadkowa, jednak gdybym nagrywal sprzetowo to stracil bym to nagranie byc moze.
 
 
  
  
 
 
 
 
 
Lawina.
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Czy dzisaj rano media beda chwalily PiS za ratowanie lasow
  Wlasnie jak w poscie powyzej napisalem ze istnieje domniemanie ze sprawa byla aranzowanaby by wzmocnic PiS , i napisac ze to on uratowal polskie lasy? nie wiem.
 • Czy dzisiaj rano media napisza ze PiS uratowal lasy polskie?
  A co jesli to tylko gra by wzmocnic PiS ktory glosowal przeciw?
  Istnieje takie domniemanie?
 • Pruba zmiany konstytucji RP o 00,15
  Proba zmiana Polskiej konstytucji 15 min po dwunastej w nocy. ?
  Sala pelna.
  ?
 • Anty media polskie skupily sie na Pani Pawlowicz,
  natomiast nie pisze sie glosno jasno o probie zmiany konstytucji i probie sprzedazy lasow. Czy ja sie myle? Mozna zalozyc sluchawki i odsluchac to co dzialo sie na sali sejmowej powyzej na filmach.

  kto ma rozum niechaj mysli.
 • PILNE !! DZIŚ W NOCY SEJM PODEJMIE DECYZJE O SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH – info PAP i źródła sejmowe
  zrodlo: http://miziaforum.wordpress.com/2014/12/17/pilne-dzis-w-nocy-sejm-podejmie-decyzje-o-sprzedazy-lasow-panstwowych-info-pap-i-zrodla-sejmowe/#comment-217855

  PILNE !! DZIŚ W NOCY SEJM PODEJMIE DECYZJE O SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH – info PAP i źródła sejmowe

  Posted by miziaforum w dniu Grudzień 17, 2014

  15 Votes

  przypominam ze sprzedaż Lasów Państwowych to również sprzedaż POLSKICH GÓR

  link wyjaśniajacy  DRODZY RODACY UPRZEJMIE WAS UŚWIADAMIAM ŻE

  OBSZARY GÓRSKIE POROŚNIĘTE LASEM SĄ WŁASNOŚCIĄ LASÓW PAŃSTWOWYCH W ILOŚCI TERENÓW GÓRSKICH 95%

  ZATEM PRYWATYZACJA LASÓW OZNACZA SPRZEDAŻ TERENÓW GÓRSKICH

  NIE WSPOMNĘ TU ŻE TEŻ JEZIOR ŁĄK I STRUMIENI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W LASACH

  ZATEM MOŻECIE SIE POŻEGNAĆ Z GÓRAMI JEZIORAMI

  NA ZAWSZE !!!

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/12/30/rabunek-2014-polskie-gory-sprzedane/

  dodawać nie muszę chyba ze to również sprzedaż 45% powierzchni kraju !!

  Nie ma już społecznej inicjatywy, którą Platforma potraktowałaby poważnie. Nie ma też zakamarka gospodarki, którego nie chciałaby ograbić. Na Lasy Państwowe ma wyjątkową chrapkę i wszystko wskazuje na to, że 2,5 miliona podpisów w ich obronie, zmieli w sejmowej niszczarce dziś w nocy.

  Wszystko zaczęło się w styczniu 2014, kiedy mocą nowelizacji ustawy, przeforsowanej przez rząd Donalda Tuska, zobowiązano Lasy Państwowe do przekazania budżetowi państwa w tym i kolejnym roku po 800 mln zł. Zdecydowano też, że od 2016 r. Lasy będą rocznie przekazywać do państwowej kasy 2 proc. wartości sprzedanego drewna. Ze skasowanej Lasom kwoty 1,3 mld zł ma trafić na Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych, a pozostałe 300 mln zł na zmniejszenie deficytu budżetu państwa.

  Donald Tusk, zagarniając 1,6 mld z kasy Lasów, stwierdził beztrosko, że decyzja rządu „w perspektywie wielu lat stabilizuje sytuację Lasów Państwowych” i pozwoli im „funkcjonować co najmniej tak samo dobrze, jak do tej pory”. Uznał, że dotychczas funkcjonowały one w „przesadnie komfortowym kontekście finansowym”, co groziło nieracjonalnym wydawaniem tych środków. Zagadnienie racjonalności wydatków nigdy nie należało do mocnych stron obecnego „Króla Europy” i jego partii, więc Polacy nie dali się nabrać. Świadomi, że żaden dotychczasowy rząd nie zaszkodził polskim lasom tak dalece, jak koalicja PO-PSL, podjęli protest. Wsparli go politycy PiS, a były minister środowiska, prof. Jana Szyszko, podkreślał, że pozbawienie Lasów Państwowych ich czteroletnich przychodów zdestabilizuje ich działanie i „uniemożliwi normalną gospodarkę”.

  Polacy stanęli murem w obronie Lasów, ale i polskiej ziemi, która od 2016 roku zagrożona jest masowym wykupem jej przez obcokrajowców. 1 maja 2016 kończy się dwunastoletni okres ochronny ziemi. Patrząc na kondycję polskiej gospodarki, puste kieszenie obywateli i ceny ziemi, łatwo przewidzieć, że dla wielu Polaków sprzedażojcowizny będzie sposobem na przetrwanie, a obcokrajowcy już teraz są żywo zainteresowani jej wykupem. W ostatnich latach robią to za pośrednictwem podstawionych „słupów”. Za półtora roku będzie już wolna amerykanka.

  Obie te sprawy zjednoczyły Polaków w obywatelskim proteście. Pod wnioskiem o ogólnopolskie referendum ws. Lasów Państwowych oraz renegocjacji Traktatu Akcesyjnego w kwestii sprzedaży ziemi obcokrajowcom podpisało się 2,5 mln osób. Wnioskowano w nim, by obcokrajowcy mogli kupować ziemię w Polsce dopiero od roku, w którym siła nabywcza średniej pensji Polaka będzie stanowiła minimum 90 proc. średniej siły nabywczej średniej pensji mieszkańców pięciu najbogatszych krajów UE. Jak na razie zarabiamy ponad pięciokrotnie mniej.

  Posłowie PiS złożyli wniosek referendalny w Sejmie siedem miesięcy temu.Wszystko wskazywało na to, że rząd nie może zamknąć na niego oczu. Tymczasem dziś okazało się, że odkładana do zamrażarki sprawa, ma zostać rozpatrywana dziś w środku nocy. Posłowie zostali powiadomieni wczoraj, że dziś w nocy między 21:30 a 1.30 mają debatować o tym, czy włączyć do porządku dziennego posiedzenia Sejmu (jutrzejszego lub piątkowego) punkt dotyczący ogólnopolskiego referendum.

  Wszystko wskazuje na to, że ogólnonarodowa sprawa walki Polaków o polską ziemię, ma zostać zmielona w niszczarce, jak wszystkie inne obywatelskie inicjatywy. 2,5 mln podpisów, które zebrano w zaledwie 3 miesiące, zostają przez rząd potraktowane jak kupa śmieci. Nie znaleziono nawet dogodnej pory na poważne przyjrzenie się prośbie obywateli. Z podobnym lekceważeniem potraktowano dziś przedstawicieli Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców, którzy przywieźli do Sejmu blisko 300 tysięcy podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, zapewniającej rodzicom prawa do decyzji o kierunku edukacyjnym ich dzieci. **To tylko dwa przykłady z ogromu działań Platformy, które boleśnie pokazują, że Platforma jest obywatelska jedynie z nazwy. Najwyraźniej rację mają ci, którzy przypominają, że „milicja też była obywatelska”.

  tu pod spodem na czerwono kliknij aby ogladać te obrady na żywo !!!

  Transmisję z dzisiejszych obrad sejmu można śledzić na stronach sejmowych

  Zdjęcie Marzena Nykiel

  autor: Marzena Nykiel


  Podobne
  RABUNEK 2014 - POLSKIE GÓRY SPRZEDANE !!!
  With 40 comments
  PILNE ! DZIŚ 18.12.2014 O GODZINIE 1,29 Lasy Państwowe poszły pod młotek wraz z nimi 45% TERYTORIUM POLSKI
  With 32 comments
  POLSKIE LASY - w ......... łapy !!! kolejny rabunek !!!
  W "spiski i zbrodnie"
  This entry was posted on Grudzień 17, 2014 at 9:24 PM and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, lub trackback from your own site.
  Odpowiedzi: 63 to “PILNE !! DZIŚ W NOCY SEJM PODEJMIE DECYZJE O SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH – info PAP i źródła sejmowe”


  Miziaforum said

  Grudzień 17, 2014 at 9:59 PM
  8 Votes
  A I SKOŃCZY SIĘ ŚPIEW PTASZKÓW W LASACH – TYLKO BĘDZIE NIOSŁO

  ŻYT,ŻYT,ŻYT,ŻYT ŻYT – i odgłosy padających drzew ….. ACH ŻEBY TEN TUSK W KOŃCU ZDECHł

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/12/30/zyt-zyt-zyt-wytna-nam-lasy-panstwowe-wartosc-300-miliardow-zl/

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 18, 2014 at 1:31 AM
  4 Votes
  NO DZIŚ 18.12.2014 O GODZINIE 1,29 – STAŁO SIE

  Odrzucono też wniosek o uzupełnienie porządku o obywatelski wniosek o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe i Polskiej Ziemi.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-uchwalil-budzet-na-2015-rok/tvjf5

  NO CZYLI STAŁO SIĘ ODRZUCONO WNIOSEK POPARTY 2 500 000 PODPISÓW O PRZEPROWADZENIU REFERENDUM W SPRAWIE PRYWATYZACJI LASÓW PAŃSTWOWYCH , ZNACZY TO ZE PETYCJA POPARTA 2 500 000 PODPISÓW RZĄDAJACYCH REFERENDUM ODRZUCONO

  TERAZ SEJM MA WOLNA RĘKĘ W GŁOSOWANIU CO Z PRYWATYZACJĄ

  CZYLI JUTRO PO JUTRZE PRZEGŁOSUJĄ PRYWATYZACJE MAJĄC W DUPIE WNIOSEK OBYWATELSKI O PRZEPROWADZENIU REFERENDUM W TEJ SPRAWIE

  JESTEŚMY W CZARNEJ DUPIE – ONI MOGĄ PRZEGŁOSOWAĆ ZE W ZIMIE JEST LATO …

  ===============================================

  CZYLI POZOSTAŁA TYLKO FORMALNOŚC TRWAJACA 3 MINUTY – GŁOSOWANIE W SEJMIE – ZNACZY PODJĘCIE DECYZJI WIAZĄCEJ PRAWNIE REALIZACJE PRYWATYZACJI LASÓW PAŃSTWOWYCH

  MOGŁO BY TO ZATRZYMAĆ TYLKO TAKA AKCJA JAK BUNT W SPRAWIE ACTA – 3 TYGODNIE ULICZNYCH PROTESTÓW !!! I ODSTAPILI

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 17, 2014 at 10:27 PM
  4 Votes
  co taka cisza nikogo nie stać nawet na tradycyjne kurwa mac ?? no cienko z wami rabuja wam w tej chwili 45% powierzchni kraju i nic ….

  CHYBA CZAS SIĘ WYPIAC NA TAKICH …………

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 17, 2014 at 10:29 PM
  4 Votes
  dosłownie macie transmisje live …. Z MEGA RABUNKU NA SKALĘ NIEBYWAŁA W HISTORII CHYBA NAWET ŚWIATA !!

  Odpowiedz

  Adam.R said

  Grudzień 18, 2014 at 10:39 AM
  1 Vote
  JAK NIEMCY NIE WYGRALI WOJNY SILA TAK ROZBIORA POLSKE SPOSOBEM EKONOMICZNYM WCISKAJAC NAM KITY MOWIADZ ZE TO DLA NAS POLAKOW JEST TO DOBRE

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 17, 2014 at 11:07 PM
  4 Votes
  TERAZ WIEM JAK BYŁO MOZLIWE ROZEBRANIE POLSKI W 18 WIEKU

  TAK SAMO JAK DZIŚ – WSZYSCY MIELI W DUPIE ……..

  DZIŚ CHAPNELI 45% POWIERZCHNI POLSKI – CO ZA RÓZNICA CZY JAKIS KRAJ CZY JAKIŚ CWANIAK

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 17, 2014 at 11:53 PM
  2 Votes
  W NAWIĄZANIU DO CAŁOŚCI 25 LAT ISTNIENIA TAK ZWANEJ III R.P

  A W SZCZEGÓLNOŚCI OSTATNICH AFER !!

  PYTAM WAS !!!

  PYTANIE DO RZEKOMO WYKSZTAŁCONYCH I KULTURALNYCH – SĘDZIÓW , PROKURATORÓW, OFICERÓW CBA, CBŚ, POLICJI I ABW ORAZ WOJSKOWYCH

  CZY WAM NIE JEST WSTYD ŻE SŁUŻYCIE POKORNIE I POTULNIE TAKIM PADALCOM ????

  JAKA Z WAS ELITA ????

  „Giertycha nikt nie ukarze , sienkiewicza nikt nie ukarze,sikorskiego nikt nie ukarze,belki nikt nie ukarze ,nowaka nikt nie ukarze,sawickiej nikt nie ukarał,drzewieckiego niknie ukarał,chlebow3skiego nikt nie ukarał, ministry muchy nikt nie ukarał i wielu innych uniknie lub uniknęło kary za przekręty ,korupcję .machloje na wielką skalę.POlsk rząd i POlski wymiar sprawiedliwości jest bardzo łaskawy dla swoich kolesi.Dla matek niepełnosprawnych dzieci brakuje pieniędzy kolesie którzy wyprowadzają z budżetu grube miliony nic się nie dzieje i są bezkarni.Człowiek niepełnosprawny który ukradnie w sklepie batonika jest zamykany w więzieniu przez POlski wymiar sprawiedliwości. Brawo PO ! Brawo tusek i jego kolesie !”

  NIE WSTYD WAM JAK JEŹDZICIE ZA GRANICĘ NA WCZASY ????

  NO CHYBA ŻE WASI PRZYJACIELE Z ZAGRANICY SĄ TAK SAMO JAK P.O Z NIZIN I MARGINESU SPOŁECZNEGO

  TO BY WIELE WYJAŚNIAŁO ROK 1989 TO PRZEJĘCIE WŁADZY PRZEZ MARGINES I HOŁOTĘ

  =====================

  WY JAKO ELITA NARODU POWINNIŚCIE BYĆ OTOCZENI SZCUNKIEM POLAKÓW I WDZIĘCZNOŚCIĄ OKAZYWANĄ WAM PRZEZ ZWYKŁYCH POLAKÓW BO TO NARÓD JEST SUWERENEM A NIE TUSK

  A WAM WYSTARCZA NAWET NIE SZACUNEK TYLKO POKLEPANIE PO PLECACH OD CZASU DO CZASU I TROSZKĘ FORSY

  PODSYPYWANEJ WAM JAK ŚWINIOM DO KORYT

  I KTO WAS TAK TRAKTUJE „ELITY” POLITYCZNE

  LUDZIE KTÓRZY W LATACH 80 UBIEGŁEGO WIEKU BYLI NIEJEDNOKROTNIE KARANI ZA ZWYKŁE PRZESTĘPSTWA POSPOLITE

  POKLEPYWANIE WAS PRZEZ MARGINES SPOŁECZNY WAS NOBILITUJE

  JESLI TAK TO ŻADNA Z WAS ELITA TYLKO PIECZENIARZE I KLIENCI KTÓRZY ZA PARĘ GROSZY … BO TO CO WAM DAJĄ TO OCHŁAPY Z ICH STOŁÓW

  SŁUŻYCIE IM WIERNIE … A NARÓD PLUJE NA WAS NA MUNDURY KTÓRE NOSICIE BO TO NIE POLSKIE MUNDURY A PARTYJNE UNIFORMY… I Z PARTYJNYCH NADAŃ FUNKCJE …

  NIE SŁUŻYCIE POLSCE I POLAKOM SŁUŻYCIE ŻULOM I BANDZIOROM – I NIC TEGO NIE ZMIENI DO CZASU GDY NIE ZROZUMIECIE ŻE REPREZENTUJECIE NARÓD A NIE TUSKA I JEGO FERAJNY Z SOPOCKIEGO PRZEDMIEŚCIA…….

  Odpowiedz

  Marysia said

  Grudzień 18, 2014 at 12:33 AM
  1 Vote
  Przyjaciele za granica sa tacy sami.To oni dla przyjaciol z Polski ukladaja te plany rabunku na narodzie i z nich w brukseli rozliczaja przyjaciol z Polski,bo nie polskich.

  Odpowiedz
  PILNE! Okupant Żydowski, Zagrabia 45 % Terytorium POLSKI! | Trzcinska52 said

  Grudzień 17, 2014 at 10:31 PM
  2 Votes
  […] http://miziaforum.wordpress.com/2014/12/17/pilne-dzis-w-nocy-sejm-podejmie-decyzje-o-sprzedazy-lasow… […]

  Odpowiedz

  Kacperkias said

  Grudzień 17, 2014 at 10:37 PM
  4 Votes
  To jest z pewnoscia powiazane z wizyta Poroszenki , bo zapadly „historyczne decyzje” i trzeba na gwalt
  skads kase wyrwac. O nastepstwach sprzedarzy (jezeli to prawda) , chwilowo – bez komentarza.

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 17, 2014 at 10:56 PM
  3 Votes
  PRAWDA

  Odpowiedz

  Marysia said

  Grudzień 18, 2014 at 12:36 AM
  1 Vote
  Musza miec kase na programy unijne dla rabunku Ukrainy.Lasy ida pod mlotek.Polska bedzie ten program tez finansowac.Przewiduja przyjecie Ukrainy do unii w 2020 roku.Tyle lat beda Europejczycy z Calej unii ,w tym takze Polacy zaciskac pas na rzecz przyjecia Ukrainy do kolchozu.Amen.

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 18, 2014 at 12:46 AM
  2 Votes
  NO CHYBA ZE BEDZIE WOJNA WCZEŚNIEJ DOWOLNA DOMOWA EUROPEJSKA , SWIATOWA RELIGIJNA EGAL

  Odpowiedz

  Marysia said

  Grudzień 18, 2014 at 1:13 AM
  1 Vote
  Domowa ukrainska jeszcze potrwa dosyc dlugo.Z tego ,co widac to tzw. politycy oraz rozne ruchy tzw. narodowe wszystko robia,zeby doszlo do domowej wojny w Polsce.Zachod uznaje Palestyne.Jesli tam sie uspokoi ,to moze ” mieszkancom kolonizujacym Gaze’ przyjdzie pomysl dodatkowej zadymy nie tylko na Ukrainie.Religijne wojny w roznych regionach juz trwaja,choc nie maja nic wspolnego z religiami.Sa wylacznie przykrywka i pretekwstem do innych wojen.Sa z pewnoscia wojnami ze spoleczenstwem.Domowe religine w Europie juz trwaja i praktycznie ( zamachy terrorystyczne) i ideologicznie.Watykan napuszcza na islam i odwrotnie.Rozne sa metody,ale cel ten sam.Islam krzyczy i nie tylko ,ale takze morduje chrzescijan.Ociec zwany swietym wzywa do OBRONY chrzescijanstwa,co na jedno wychodzi w kontekscie nawolywan islamskich barbarzyncow.Ociec swiety dobrze kamufluje,to do czego wzywa.Na polskim podworzu tez trwaja religijne wojny ideologiczne na razie.Rozne odlamy ,co sie ich narobilo zra sie miedzy soba.Rydzyki, natanki i inne sekty juz ze soba walcza.A do tego jeszcze doszly rytualne uboje z synagogami ,co sie nie wszystkim podoba.Do tego dochodza meczety,z ktorych tez sa niezadowoleni.To niezadowolenie to tez forma wojny.Okladaja sie krzyzami.Likwiduja krzyze.Wyrzucili zakonnice z Oswiecimia itp itd.To juz sa wojny….Na slowa,a takze w wielu przypadkach na czyny.Ta wojna religijna juz ogarnela Europe.

  Odpowiedz

  Rfw said

  Grudzień 17, 2014 at 10:40 PM
  1 Vote
  i cóż zatem pozostaje…

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 17, 2014 at 11:03 PM
  2 Votes
  ja spadam z polski na zawsze zaraz po swietach mam dośc tego narodu eunuchów i parobków .

  Odpowiedz

  AQQ said

  Grudzień 17, 2014 at 11:06 PM
  Rate This
  Ja tez chce!

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 17, 2014 at 11:08 PM
  Rate This
  JAKI PROBLEM / ZADEN

  Odpowiedz

  AQQ said

  Grudzień 17, 2014 at 11:14 PM
  Rate This
  Słabo z jęz. i wiek, ale szukamy i uczymy się szprechać…bardziej ang. mi wchodzi.

  Odpowiedz

  Marysia said

  Grudzień 18, 2014 at 12:48 AM
  2 Votes
  A Ty myslisz,ze gdzie indziej lepiej?.Syf w calej Europie.Tzw. najbogatsze kraje unii wchodza w etap zaciskania pasa,co oznacza dalsza likwidacje miejsc pracy,zwiekszone bezrobocie.Z czego bedziesz zyc ,jesli nie znajdziesz pracy?.Z azylu politycznego nie mozesz skorzystac,poniewaz Polska jest krajem demokratycznym,wiec nie otrzymasz zasilku dla politycznego imigranta.Polityczni imigranci ,oczekujac na zalatwienie formalnosci zwiazanych z legalizacja pobytu np. we Francji otrzymuja 300 eoro miesiecznej pienieznej zapomogi i inna pomoc , w tym zywnosciowa.Otrzymuja te kase za nic.Nie wolno im podjac pracy do momentu legalizacji pobytu.Ale AQQ nawet na taki luksus sie nie zalapiesz,bo u nas w Polsce jest demokracja teoretyczna.Tymczasem Francuzi musza zaciskac pas ,aby utrzymac takze imigrantow.Do utrzymywania imigrantow jest coraz mniej pracujacych.Ostatnie wiesci donosza,ze we Francji bezrobocie wsrod populacji czynnej zawodowo wynosi 11%.Dziennie przybywa 1000 bezrobotnych,a w skali miesiaca okolo 25000 bezrobotnych.To nie koniec.Kraje zachodnie wchodza w deflacje( a nie pisalam?) ,co spowoduje upadek malych firm i wzrost bezrobocia.Nie ma gdzie wiac…

  Odpowiedz

  Anna said

  Grudzień 17, 2014 at 10:51 PM
  3 Votes
  Wytną lasy i nie będziemy mieli gdzie się ukryć.
  Kiwają nas ciągle. Niby są organizacje społeczne dbające o środowisko, o zwierzęta, żeby się nie znęcali nad nimi, o ekologię itp. ale oni nas tylko usypiają bo wcale nie bronią tego o czym nas przekonują. To podstawieni PRZEBIERAŃCY, żeby nikt prawdziwy nie stanął na tym miejscu. A oni nie zrobili nic ani w sprawie zarzynanie zwierzą ani w spalania w Polsce śmieci radioaktywnych, ani w sprawie ziemi i lasów. A Polacy? są jeszcze tacy?

  Odpowiedz

  Kacperkias said

  Grudzień 17, 2014 at 10:52 PM
  3 Votes
  To glosowanie to parodia, a najwazniejsi na sali to marszalek i poslanka Pawlowicz(czesto ja pokazuja).

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 17, 2014 at 10:58 PM
  6 Votes
  TAK SAMO NOCĄ GŁOSOWALI USTAWĘ ACTA – TAK SAMO NOCA USTAWĘ O STOCZNIACH

  NOCNA ZMIANA …

  Odpowiedz

  Kacperkias said

  Grudzień 17, 2014 at 11:12 PM
  3 Votes
  To cecha tchorzy-pod oslona nocy !!!

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 17, 2014 at 11:15 PM
  4 Votes
  O TU TEŻ JUŻ PISZA O TYM TYLKO TYTUŁ ŁAGODNIEJSZY

  http://wpolityce.pl/polityka/226315-platforma-lupi-kolejne-rodowe-srebra-pod-oslona-nocy-chce-zmielic-25-mln-podpisow-w-obronie-lasow-cos-w-tym-jest-ze-milicja-tez-byla-obywatelska

  Odpowiedz

  Marysia said

  Grudzień 18, 2014 at 12:49 AM
  1 Vote
  Nie tylko tchorze.Oni umieja te nocne zmiany przeliczyc na zlotowki.Za nocne posiedzenia otrzymuja wyzsze wynagrodzenie,a reszta im lotto i powiewa.

  Odpowiedz
  PILNE! Okupant Żydowski, Zagrabia 45 % Terytorium POLSKI! | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ said

  Grudzień 17, 2014 at 10:59 PM
  1 Vote
  […] http://miziaforum.wordpress.com/2014/12/17/pilne-dzis-w-nocy-sejm-podejmie-decyzje-o-sprzedazy-lasow… […]

  Odpowiedz
  PILNE! Okupant Żydowski, Zagrabia 45 % Terytorium POLSKI! | 3obieg.Pl - Serwis Informacyjny Dziennikarstwa Obywatelskiego. said

  Grudzień 17, 2014 at 11:16 PM
  1 Vote
  […] http://miziaforum.wordpress.com/2014/12/17/pilne-dzis-w-nocy-sejm-podejmie-decyzje-o-sprzedazy-lasow… […]

  Odpowiedz

  AQQ said

  Grudzień 17, 2014 at 11:19 PM
  3 Votes
  Beti napisała:
  Niewolniku tu są wasi Panowie
  W Sejmie świętowano Chanukę – żydowskie święto świateł. Świece na ośmioramiennym świeczniku zapalił rabin Szalom Ber Stambler.
  Wicemarszałek Sejmu Eugeniusz Grzeszczak podkreślił, że obchodzenie Chanuki w polskim parlamencie jest już tradycją.

  Każdego roku w gmachu polskiego parlamentu zapalamy chanukową lampę, której światło symbolizuje pokój, tolerancję i wolność
  To światło zrodzone z żydowskiej tradycji przypomina nam zarazem duchowe dziedzictwo i kulturę narodu, który przez wiele wieków zamieszkiwał nasze ziemie i którego losy są ściśle splecione z losami polskiego narodu.

  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/226306-w-sejmie-swietowano-chanuke

  czy w niemieckim parlamencie tez palą chanuki????

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 17, 2014 at 11:23 PM
  4 Votes
  NIE TAM PALA CAMELE I PALMALE – A TO CHANUKA TO ZDAJE SIE DZIS – CZYZBY LASY TO PREZENT ???? NA CHANUKA …..

  Odpowiedz

  AQQ said

  Grudzień 17, 2014 at 11:26 PM
  3 Votes
  Piękny prezent.
  Niewolnik już grzyba nie zje!

  Odpowiedz

  Bittix87 said

  Grudzień 17, 2014 at 11:33 PM
  5 Votes
  NIE WOLNIK MA ZAPIERDALAĆ NIE JEŚĆ!!!!

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 17, 2014 at 11:34 PM
  2 Votes
  TAK czas szukać czegoś na stałe w szwarcwaldzie

  Odpowiedz

  Marysia said

  Grudzień 18, 2014 at 12:52 AM
  2 Votes
  Ich tez tam zreformuja i przysposobia do zycia w jewropejskim kolchozie.Kwestia czasu.

  Odpowiedz

  Trak said

  Grudzień 17, 2014 at 11:42 PM
  1 Vote
  No, to trawę też chyba będzie wolno zapalić, bo pewne środowiska nie mogą być przecie wykluczone społecznie.

  Odpowiedz

  Marysia said

  Grudzień 18, 2014 at 12:54 AM
  1 Vote
  Angela dostale tez swiecznik pamiatkowy od jakiegos rabina.Chyba maja jeszcze zakaz palenia.Takze swieczek..Taki narod nieodpowiedzialny.Poza tym to Polakow maja wkurzac tymi chanukami ,a nie niemcow.

  Odpowiedz

  Bittix87 said

  Grudzień 17, 2014 at 11:33 PM
  1 Vote
  A CO TO ZA POPRAWKI TERAZ SĄ??

  Odpowiedz

  Trak said

  Grudzień 17, 2014 at 11:45 PM
  1 Vote
  Sądzę, że są to już drgawki agonalne, po „zniszczeniu” Putina i czekoladzie Poroszenki.

  Odpowiedz

  Dziś W Nocy Sejm Podejmie Decyzję O Sprzedaży Lasów Państwowych « Dziennik Gajowego Maruchy said

  Grudzień 18, 2014 at 12:47 AM
  1 Vote
  […] Marzena Nykiel http://miziaforum.wordpress.com […]

  Odpowiedz
  MIZIAFORUM: „PILNE! Okupant Żydowski, Zagrabia 45 % Terytorium POLSKI!” « Monitor Polski said

  Grudzień 18, 2014 at 1:00 AM
  1 Vote
  […] http://miziaforum.wordpress.com/2014/12/17/pilne-dzis-w-nocy-sejm-podejmie-decyzje-o-sprzedazy-lasow… […]

  Odpowiedz
  PILNE ! DZIŚ 18.12.2014 O GODZINIE 1,29 Lasy Państwowe Poszły Pod Młotek Wraz Z Nimi 45% TERYTORIUM POLSKI « Miziaforum's Blog said

  Grudzień 18, 2014 at 2:01 AM
  1 Vote
  […] miziaforum o PILNE !! DZIŚ W NOCY SEJM PODE… […]

  Odpowiedz

  Leśne Elfy said

  Grudzień 18, 2014 at 7:12 AM
  3 Votes
  MOCĄ WOLNEJ WOLI NARODÓW SŁOWIAŃSKICH I IM PRZYCHYLNYCH UNIEWAŻNIAMY WSZYSTKIE UCHWAŁY SEJMOWYCH ZDRAJCÓW POLSKI I LUDZKOŚCI O JAKICHKOLWIEK PODZIAŁACH I LICHWIE ZIEMIĄ LASAMI WÓDAMI JAKO BOGACTW NALEŻĄCYCH DO WSZYSTKICH.

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 18, 2014 at 7:35 AM
  1 Vote
  WCZORAJ W ŚWIĘTO CHANUKI SEJM „POLSKI” PRZEGŁOSOWAŁ DECYZJE O SPRZEDAŻY PAŃSTWOWYCH LASÓW WARTOŚĆ OKOŁO 300 MILIARDÓW ZŁ w linku szczegóły głosowania sprzedaż to również pozbycie się 45% obszaru Polski – tyle zajmuja lasy w Polsce – TAK TO JEST ROZBIÓR …..http://miziaforum.wordpress.com/2014/12/18/pilne-dzis-18-12-2014-o-godzinie-129-lasy-panstwowe-poszly-pod-mlotek-wraz-z-nimi-45-terytorium-polski/

  Odpowiedz

  Pelagia said

  Grudzień 18, 2014 at 7:37 AM
  1 Vote
  prywatnie też nas załatwiają/ Znajomi dostali wpis na hipotekę – po kilkadziesiąt tysięcy długu zaciągnietego przez dewelopera. Nie maja już nawet kasy na adwokata, a co dopiero na spłatę cudzego długu. Za mieszkanie zapłacili 100% od razu, a i tak są ciągani po sądach. Tak więc nie dziwi mnie, że ludzie nie mają siły na protesty

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 18, 2014 at 7:48 AM
  1 Vote
  JESZCZE DZIŚ W ZWIAZKU Z SYTUACJA OGŁASZAM PLAN EWAKUACJI JESZCZE MYSLACYCH I CHCACYCH ŻYC

  NASTĘPNY PREZYDENT POLSKI BEDZIE DEFACTO PREZYDENTEM WYSYPISKA ŚMIECI NA KTÓRYM BĘDĄ MIESZKALI INWALIDZI , EMERYCI , RENCISCI BEZ ZADNYCH DOCHODÓW

  WSPOMNICIE MOJE SŁOWA ……. OWSZEM BEDZIE PRÓBA BUNTU ALE JUŻ BEDZIE ZA PÓŹNO

  I JESZCZE COŚ DAM DZISIAJ ART . O PODPISANEJ JUŻ UMOWIE NA 37 SKŁADOWISK NA TERENIE POLSKI – TAK ZWANYCH MOGILNIKÓW NA ODPADUY NUKLEARNE Z LIKWIDOWANYCH ELEKTROWNI ATOMOWYCH W NIEMCZECH

  W RAZ Z MAPĄ POLSKI I LOKALIZACJAMI

  NA POPARCIW LINK Z ONETU I WYPOWIEDŻ PANA MEŻYDŁO Z P.O O TYM ZE PIENIADZE ZA TO JUŻ 2 LATA TEMU WZIELI BURMISTRZOWIE I WÓJTOWIE W MIEJSCOWOSCIACH WYZNACZONYCH NA MAPIE

  JA SPIERDALAM Z POLSKI NA ZAWSZE TO MOJE OSTATNIE ŚWIĘTA TU ……

  Odpowiedz

  Marysia said

  Grudzień 18, 2014 at 3:17 PM
  Rate This
  Jeszcze jedna narodowa katastrofa sie zbliza .Kowalski z ruchu nie narodowego kandydatem na prezydenta.A nie mowilam?.

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 18, 2014 at 3:30 PM
  Rate This
  nie przesadzaj juz tam jego koledzy rujnuja obraz r.n w oczach polaków – A PRZY OKAZJI I JEGO

  KTO ZAGŁOSUJE NA FACIA KTÓRY POPIERA KONTAKTY Z BANDEROWCAMI I CZŁONKAMI SS AZOV ??

  DUPA BLADA BO JEST PRZEDSTAWIONY JAKO KANDYDAT R.N
  :-) JESZCZE SIĘ NIE ZACZOŁ A JUZ SIE SKOŃCZYŁ


  POPARCIE PROROKUJĘ MU JAKIEŚ ŻAŁOSNE 0,5 % JAK DOBRZE PÓJDZIE

  POPARCIE DLA UPA / OUN? NO NIE PRZESADZAJY AŻ TYLU UKRÓW W POLSCE NIEMA ZEBY GO WYNIESIONO

  Odpowiedz

  DeNy said

  Grudzień 18, 2014 at 8:04 AM
  2 Votes
  Sratatata, żadne 1,3 mld nie pójdzie na budowę dróg. Całą kwotę dadzą na dług publiczny. Ludzie się nie skapną chyba jeszcze długo, że to, że jest chujowo w Polsce to dlatego, że państwo pożycza pieniądze od banku centralnego (bo nie ma swoich środków), a bank centralny nie pożycza ich za darmo tylko na procent. Dług jest olbrzymi, a kwota za takie lasy np. pozwala tylko na jakiś czas spłacić część procent z długu. Nie wierzcie im, że te pieniądze idą na usprawnienie naszego funkcjonowania. Dookoła otwiera się nowe galerie handlowe, i pełno nowych (nie polskich) firm, ale mówi się, że bezrobocie rośnie. Tak samo jak robili przelew z ZUS do OFE to też zginęło gdzieś 20 mld i nikt tego nie jest w stanie wyegzekwować. Ograbili nas z czegoś czego jeszcze nie mamy więc tak boleśnie nie odczuwamy straty. Nie wierzcie rządowi w tak radykalne zmiany, bo On nie wie jak to zrobić. Mówi się, że ziemia jest zadłużona na 40 biiionów dolarów. Komu? Marsjanom? Weszliśmy w cykl zadłużenia i puki nie obali się banku centralnego (puki każdy kraj tego nie zrobi), to będą nas powoli wyprzedawać wielkim korporacjom. Dlatego państwa na świecie bankrutują, bo nie maj z czego spłacać długów. Oddają za bezcen swoje surowce, jak komornikowi. Te pieniądze są wyimaginowane. Bank kreuje pieniądze. Pieniędzy z kredytu nigdy nie zobaczysz w gotówce na oczy bo ich po prostu nie ma. One są w formie wirtualnej. To są przekręty na masową skalę i będzie jeszcze gorzej. Karmimy swoim bólem wąskie grona bankierów. Doprowadzi nas to wszystko do tak wielkiej biedy i sfrustrowania, że jeszcze będziemy musieli chwycić za broń – niestety

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 18, 2014 at 8:10 AM
  3 Votes
  ZA BROŃ DARUJ SOBIE Z KIM ? KIEDY ? ZA BROŃ TO CHWYCĄ JAK JUZ BEDZIE CAŁKOWICIE POZAMIATANE BEZ SZANS POWODZENIA JAK W ROKU 1794 – WTEDY TEŻ OTRZEŹWIELI PO 20 LATACH SZABRU KRAJU … TYLE ZE JUZ W 1794 NIE BYŁO ZADNYCH SZANS WOJSKA ROZBIORCÓW BYŁY FIZYCZNIE OBECNE W POLSCE I SKONCZYŁO SIE …..KLĘSKOM

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 18, 2014 at 8:13 AM
  2 Votes
  ZA BROŃ ? TY SIE ZŁAP ZA DUPĘ ZEBYCI GACI NIE SCIĄGNELI

  JUŻ TUŻ TUZ CZAS GDY WYCHODZĄC PO CHLEB POLAK NAULICY BEDZIE MUSIAŁ MIEĆ PASZPORT

  Odpowiedz

  Marysia said

  Grudzień 18, 2014 at 3:23 PM
  Rate This
  Rzecz w tym,ze ten rzad wie.Dostaja instrukcje od lepiej wiedzacych z brukseli,czyli glownie z przykzania niemieckich komisarzy ,dla ktorych pracuja najtezsze naukowe glowy w roznych dziedzinach,a glownie ekonomii.Przestancie sie wreszcie oszukiwac,ze ci ,ktorzy staja za rzadami to polglowki.Tym swiatem rzadza w rozny sposob najtezsze umysly na tej planecie,a nie jak Wam sie zdaje malpy.Dokonuje sie celowa i swiadoma destrukcja pewnego porzadku ekonomicznego i politycznego w Europie i na swiecie.Otworzcie oczy i przestancie opowiadac,ze dzieje sie cos bezwiednie i ci ,ktorzy to robia to jakies ograniczone jednostki.Jest dokladnie odwrotnie i chyba czas sobie te Prawde uswiadomic,a nie oklamywac siebie samego.

  Odpowiedz

  OpenYourEyes said

  Grudzień 18, 2014 at 10:57 AM
  2 Votes
  No kurwa nie ma innego wyjścia jak chwycic za broń – bo oni sami ze stołka nie zejdą! Jak ktoś wierzy w wybory, to też nie mam pytań do jego naiwności, w wypadku, gdy rządzący plują swoim wyborcom w twarz swoimi działaniami! Więc przestańcie się do typa przypierdalać – bo DeNy prawdę pisze.

  A czy nie ma sposobności…oczywiście, że jest. Rosjanie gonią od siebie tą bolszewicką zarazę i to dlatego całe NATO tak grzmi i ciśnie na Putina! Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

  Druga sprawa, że ludzie u nas są tak zaczarowani, że ciężko z nimi w sposób logiczny rozmawiać. Ja nie mogę obudzić swojej rodziny, a co dopiero obcych ludzi. Nie dość, że nie są gotowi wyjść się napierdalać, to jeszcze dalej głosują na PO, mimo że cały rok narzekają na ich rządy i padają wręcz stwierdzenia „że powinno się ich pod mur wszystkich postawić”. O co tu chodzi ?!
  Druga połowa głosuje na PiS jakby to miało coś zmienić…

  A w Belgii po podniesieniu wieku emerytalnego rozpętała się niezła rozpierducha…dlaczego u nas tak nie można ?!

  Ten cały Ruch Narodowy narobił Polakom nadziei i gdzie oni teraz są ?! Zgromadzili taką siłę ludzi, reklamując się jako jedyna organizacja antyrządowa, żeby po zgromadzeniu poparcia, odcinać się od „chuliganów” i tłumaczyć w mediach ?! Zamiast coś z tą ludzką energią zrobić, to oni się kłaniają przed zdrajcami! WSTYD!

  Uciekanie z tego kraju na zawsze też nie ma sensu – możecie mi wierzyć, że nie zaznacie spokoju. Przetestowałem na sobie. Nie bez powodu urodziliśmy się właśnie tutaj i jesteśmy połączeni niewidzialną więzią z tą piękną krainą. Musimy do cholery jasnej w końcu coś zrobić, żeby nasi przodkowie nie wstydzili się za nas!

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 18, 2014 at 11:23 AM
  1 Vote
  „No kurwa nie ma innego wyjścia jak chwycic za broń ”

  za broń ? kto ?

  WY MOŻECIE CO NAJWYŻEJ ZE ZŁOŚCI ZABIĆ SOBIE U SIEBIE W WANNIE ZA 3-5 DNI KARPIA

  to jedynie jedna możliwosc przelania krwi na jaka Polaków dzis stać ….

  Odpowiedz

  OpenYourEyes said

  Grudzień 18, 2014 at 11:48 AM
  Rate This
  Nie ma to jak przenieść płaszczyznę odpowiedzi na inny temat…

  Piszę o tym jakie jest wyjście z danej sytuacji. A nie kto ma je zrobić. To jest pytanie, które sobie każdy z nas powinien zadać. Poza tym – kumaj następny akapit

  WY MOŻECIE CO NAJWYŻEJ ZE ZŁOŚCI ZABIĆ SOBIE U SIEBIE W WANNIE ZA 3-5 DNI KARPIA

  Właściwie to czemu się o NAS Polaków tak martwisz ?

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 18, 2014 at 11:54 AM
  Rate This
  JUŻ NIE ZWISA MI JEST TAKIE POWIEDZENIE „NAWET BÓG IDIOTÓW NIE LUBI”

  ps. ja wysiadam już i nie komentuje nic

  Odpowiedz

  Zagrypiona said

  Grudzień 18, 2014 at 3:11 PM
  Rate This
  Miziakowi się cierpliwość skończyla. Zamiast sie obrażac to raczej rób / planuj swoje. ;) A nie bierz tego co tu pisane do siebie.

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 18, 2014 at 3:24 PM
  1 Vote
  walka z ciemnota jest ciezsza niz praca w kamieniołomach

  Odpowiedz

  Marysia said

  Grudzień 18, 2014 at 3:30 PM
  Rate This
  Jeszcze ciezsza z oswiecona ciemnota,co umi czytac i pisac,ale nie rozumi nie z tego,co czyta.

  Odpowiedz

  Majorsabata said

  Grudzień 18, 2014 at 1:38 PM
  2 Votes
  Jestem jak najbardziej za prywatyzacją lasów, za prywatyzacją jezior, gór, powietrza. Jestem za tymi wszystkimi ustawami które szkodzą społeczeństwu oraz Polsce. Jestem jak najbardziej za sprowadzaniem imigrantów do naszego kraju. Chcę również aby politycy zarabiali więcej i żeby wychodzili z wielkich afer bez szwanku. Wierze tylko, że rząd w końcu przegnie pałkę i , że te wszelkie działania za którymi jestem za zmienią polaczków w dumnych Polaków, którzy wyjdą razem ze mną na ulicę by walczyć o dobro Ojczyzny.

  Odpowiedz

  Miziaforum said

  Grudzień 18, 2014 at 1:40 PM
  2 Votes
  WIELKIEJ WIARY JESTEŚ CZŁOWIEKIEM

  Odpowiedz

  Marysia said

  Grudzień 18, 2014 at 3:28 PM
  Rate This
  Pewnie ci sie marzy taka Polska jak rosiewiczowi w programowej piosence pewnego programu ” Cztery tuski”.A ty wiesz,ze po sprywatyzowaniu lasow to nie pojdziesz sobie nazbierac grzybkow do swiatecznego barszczyku?.Nie mowiac o tym,ze nie wolno ci bedzie te grzybki sprzedac na targu.Koniec takiej wolnosci.Skonczyl sie grzybiarzom raj w panstwowych ,czyli socjalistycznych lasach.

  Odpowiedz
  PILNE ! KONIEC! STAŁO SIĘ! |DZIŚ 18.12.2014 O GODZINIE 1,29 Lasy Państwowe Poszły Pod Młotek Wraz Z Nimi 45% TERYTORIUM POLSKI | Forumemjot Dla Polski said

  Grudzień 18, 2014 at 2:13 PM
  Rate This
  […] http://miziaforum.wordpress.com/2014/12/17/pilne-dzis-w-nocy-sejm-podejmie-decyzje-o-sprzedazy-lasow… […]

  Odpowiedz

  Lawina said

  Grudzień 18, 2014 at 3:47 PM
  Rate This
  lawina.neon24.pl

  W nocy dzisiaj z 17/18 grudnia 2014r, przed chwila, Sejm RP obradowal nad jakimis ustawami w tym nad zmiana Konstytucji RP oraz sprzedaży lasow panstwowych. Film z obrad.

  W nocy dzisiaj z 17/18 grudnia 2014r, przed chwila, Sejm RP obradowal nad jakimis ustawami w tym nad zmiana Konstytucji RP oraz tzw. sprzedaża lasow panstwowych , ustawa nie przeszla, zfilmowalem czesc tych obrad ile zdazylem, co publikuje teraz ,

  Filmowalem aparatem z reki z monitora komputera rozdzielczoscia 1080 Full HD jakosc moze byc nie najlepsza jednak moze da sie cos zrozumiec. Wydaje mi sie ze szybkosc reakcji byla tutaj najwazniejsza, zatem dla utrwalenia historii zrobilem to co powyzej, jak umialem. Dzwiek jest cichy zmieniajacy sie trzba sie wsluchac,

  Istnieje prawdopodobne domniemanie iz byla to tylko gra by wzmocnic PiS ktory glosowal przciwko i ustawa nie przeszla, jak wiemy nieraz nie dwa Sejm RP byl prawie jednomyslny. Zatem istnieje taka mozliwosc do analizy.

  Niech kazdy co ma rozum mysli.

  Czemu obrady byly w nocy? okolo 00.00?

  Czy rano dzisiaj gazety napisza ze PiS uratowal polskie lasy?

  cz.2

  Na koniec cz 2 nastapila przerwa w doplywie pradu , nagrywam po ciemku aparetem na baterie juz koncowke, zapewne przypadkowa, jednak gdybym nagrywal sprzetowo to stracil bym to nagranie byc moze.

  cz 1 z 2 https://www.youtube.com/watch?v=1uDR4QBQHdU
  cz 2 z 2 https://www.youtube.com/watch?v=VJJkRMC0yZQ

  Lawina.

  Odpowiedz
 • @Pan Lawina Herbu Jastrzebce 15:51:31
  media milcza, gadaja o czyms innym niz nocna proba zmiany konstytucji RP.
 • @Pan Lawina Herbu Jastrzebce 15:51:31
  Tyma razem nie udalo sie sprzedac lasow polskich// gor lasow rzek potokow lesnych puszcz// w nocy na obradach sejmu RP , nie udalo sie zmienic konstytucji, a Polska spi!!! filmy z proby dokonania tego powyzej.
  Filmy z nocnych obrad sejmu RP. udostepnilem na YT.
  I cisza!!!
 • FILMY z nocnych obrad sejmu proba zmiany konstytucji
  Proba sprzedazy lasow i zmiany konstytucji RP.
  filmy z obrad sejmu o tym:
  cz 1 z 2 https://www.youtube.com/watch?v=1uDR4QBQHdU
  cz 2 z 2 https://www.youtube.com/watch?v=VJJkRMC0yZQ

  Lawina.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031