Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
56 postów 46 komentarzy

Pan Lawina Herbu Jastrzebce

Pan Lawina Herbu Jastrzebce - Sprawy rozne i przerozne, teorie nie dokonca spiskowe, zycie w matrixsie inne bardzo wazne, nie wazane-wedle oceny. Polska i Polacy. Swiat.Technika.Fotografia. Filmowanie.Zdrowie.Prawo. Akwarystyka.Krotkofalarstwo.Szachy. IT.WOPR.Nurkowanie.Fizyka i inne.

Ubój rytualny zatwierdzony? Zwierzęta zapłaczą.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Noc Wigilijną zwierzęta zapłaczą ludzkim płaczem.Do polskich rzeźni wkracza „wolność religijna”. Można rżnąć na żywca, w męczarni, bez ogłuszenia.

 za: //januszwojciechowski.salon24.pl/622779,w-noc-wigilijna-zwierzeta-zaplacza-ludzkim-placzem    

 

   UBÓJ   RYTUALNY

Do polskich rzeźni wkracza „wolność religijna”. Można rżnąć na żywca, w męczarni, bez ogłuszenia...

 

Jeszcze Trybunał Konstytutywny (który bardziej tworzy Konstytucję, niż ją interpretuje) nie ogłosił pisemnego uzasadnienia, a już wytyczne rządowe poszły w kraj – ostrzyć noże, można rżnąć!

Do polskich rzeźni wkracza „wolność religijna”. Wolność zabijania bydła przez podrzynanie gardeł na żywca, obracania w klatkach i długiej męczarni dławienia się własną krwią.

Będzie to nie tylko wolność okrutnego zabijania na potrzeby niewielkich w Polsce wspólnot wyznaniowych, które praktyki religijne odprawiają w rzeźniach. Będzie to również wolność dręczenia zwierząt przemysłowo zabijanych na eksport. A może i nie tylko na eksport, podobno zabijanie bez oszołomienia jest tańsze, więc będzie się dręczyć pewnie też i bydło zabijane na rynek krajowy.

Cieszą się rabini, którzy o to zabiegali, ale najbardziej cieszy się PSL i większość Platformy, którzy chcieli wprowadzić ubój rytualny, zanim zrobił to za nich Trybunał Konstytutywny.

Opowiadali wtedy bzdury, że to dla dobra rolników, chociaż po wprowadzeniu 2 lata temu pełnego zakazu uboju rytualnego, eksport wołowiny z Polski nie tylko nie zmalał, ale nawet wzrósł, i to zarówno ilościowo jak i wartościowo. Na zakazie uboju rytualnego Polska zyskiwała więc nie tylko moralnie, ale i ekonomicznie, po prostu polskie mięso lepiej sprzedawało się na zachodzie.

Dwa lata temu, tuż po świętach, Polska notyfikowała w Brukseli całkowity zakaz uboju rytualnego. Miałem istotny wpływ na dokonanie tej notyfikacji. Cieszyłem się, wraz z innymi, że Polska staje się krajem wolnym przynajmniej od tego jednego zbędnego okrucieństwa. Niestety nie na długo.

Nie przekonuje mnie orzeczenie Trybunału. Rzeźnia nie jest świątynią, a zabijanie nie jest praktyką religijną. No ale na Trybunał, dopóki nie masz większości konstytucyjnej, nie poradzisz nic, bracie mój...

Myślę nad inicjatywą ustawodawczą, która przynajmniej ograniczy tę rzeź, żeby nie dokonywać jej na eksport. Rabini może się łaskawie zgodzą, najtrudniej będzie z pseudo-rabinami z PSL...

 

 
 
 
 
 
 
 
Lawina
 
zrodlo: //januszwojciechowski.salon24.pl/622779,w-noc-wigilijna-zwierzeta-zaplacza-ludzkim-placzem 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • W taki sposób także walczy się z polską Kulturą i Tradycją...
  w tym wypadku tradycjami Franciszkańskimi miłosierdzia dla zwierząt.
  Jest to jawne barbarzyństwo, do którego wszyscy, którzy temu nie sprzeciwiamy się, przykładamy ręce.
  Ciekaw jestem jak głosowała w tej sprawie pani poseł która jest lekarzem, jak głosował ratownik górski, nawet przewodniczący grupy ratowników, który w swojej codziennej praktyce spotyka zwierzęta, jak głosował poseł który jest kaleką, jak głosowali inni ludzie od których powinniśmy wymagac poszanowania podstawowych zasad człwieczeństwa w tym tą, która mówi że miarą człowieczeństwa jest stosunek do otoczenia w tym do zwierząt...
 • Szanowni państwo posłowie, którzy głosowaliście za ubojem rytualnym...
  z całą pewnością wasza postawa nie ma Błogosławieństwa św. Franciszka. Prawdopodobnie nie wstawi się on za wami na Sądzie Ostatecznym a z całą pewnością będzie tam ta cała krzywda, wyrządzona zwierzętom dzięki waszej postawie. A będzie to z całą pewnością, bardzo duża krzywda. Pewnie nie macie świadomości dlaczego Św Franciszek został świętym i jakie dary otrzymał od Pana Boga już za życia. Zachęcam do poczytania o tym Świętym, by przekonac się, nie jest to jakaś tam zwykła błachostka.
 • Czy tylko zwierzęta?
  Jest to WOLNOŚĆ PO ŻYDOWSKU. Pisałem o tym w 2011: http://zdzich.neon24.pl/post/24415,nieludzkie-bestialstwo.
  Warto by skojarzyć tą ustawę z definicją Żydowskiej Encyklopedii: „Goj - genetycznie udoskonalone zwierzę, które rodzi się po to, aby służyć żydom.”
  Definicję tą przypomniał nam niedawno naczelny rabin Izraela Owadia Josef, ktory oficjalnie oznajmił: "Goje jak zwierzęta pociągowe - mają służyć Żydom" (https://forumemjot.wordpress.com/2012/07/10/szokujace-slowa-rabina-goje-jak-zwierzeta-pociagowe-maja-sluzyc-zydom-www-wprost-pl).

  Perspektywa ta sankconuje aborcję oraz sadystyczne morderstwa dokonywane na Katolikach (kłania się Beria), do których to zagania Dariusz Kosiur, WPS, wyzywając Polskich Katolików od owieczek i bydła. (http://zdzich.neon24.pl/post/116945,zyczenia-swiateczne-od-dariusza-kosiura)
 • Dla nas obrzydliwe, dla nich zwyczajne
  Wybitny przedwojenny hellenista profesor Tadeusz Zieliński w profesjonalnym opracowaniu historycznym ,, Hellenizm i judaizm'' pisze że ubój rytualny w świątynie w Jerozolimie był na porządku dziennym i to na tak wielką skalę że ówcześni kapłani wręcz pływali we krwi zwierząt która przepełniała baseny ofiarne na terenie świątynnego przedsionka .W swoim zestawieniu z kulturą hellenistyczną ówczesny przedchrześcijański judaizm swoim prymitywizmem był podobny do obrzędów ludów pierwotnych i każdy ówczesny człowiek jako tako obyty z kulturą odczuwał obrzydzenie względem kultu na jerozolimskiej górze Moriah. Dziś 20 stuleci po tych czasach koczownicy z pogranicza Azji i Afryki urośli w największą siłę w całych swoich dziejach i swobodnie narzucają swoje ustawy w niemal każdym państwie świata, zwłaszcza w NASZYM kraju który jest dla nich najlepszą alternatywą dla Palestyny. Jak temu przeciwdziałać by chociaż zmniejszyć skalę tego zła? Oczywiście uświadamianie jest najważniejsze, obawiam się tylko że ludność wiejska w Polsce jest już do takiego stopnia uzależniona od biletów płatniczych Antynarodowego Banku Niepolskiego że za symboliczną wręcz dopłatą zacznie dostarczać mięso bite w tak odrażających warunkach-znam ludzi ze wsi ( często mocno zadłużonych ) i kiedy ostatnio pytałem jedną młodą osobę ( technologa żywności z wykształcenia ) która prowadzi ubojnię o GMO , usłyszałem w odpowiedzi że GMO jest po prostu nieuniknione tak jak rozwój wszelkiej innej dziedziny ludzkiego życia ....
 • Odrażajace
  .
  - Taka jest też wszelka nadmierna eksploatacja zwierzat. Jedzenie mięsa nie jest konieczne do przetrwania gatunku ludzkiego, jest wręcz nieludzkie. Sposób, w jaki traktujemy zwierzęta świadczy o poziomie naszej cywilizacji.
 • @Czartoryski 23:15:05
  Prawdą jest że człowiek z natury jest wegetarianinem a jedzenie mięsa datuje się dopiero po potopie.
 • @Marienburg 19:08:20
  obudzi się gdy mu się urodzi cyklop z jednym okiem

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031