Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
56 postów 46 komentarzy

Pan Lawina Herbu Jastrzebce

Pan Lawina Herbu Jastrzebce - Sprawy rozne i przerozne, teorie nie dokonca spiskowe, zycie w matrixsie inne bardzo wazne, nie wazane-wedle oceny. Polska i Polacy. Swiat.Technika.Fotografia. Filmowanie.Zdrowie.Prawo. Akwarystyka.Krotkofalarstwo.Szachy. IT.WOPR.Nurkowanie.Fizyka i inne.

76 rocznica śmierci R Dmowskiego Warszawa filmy full HD 1080

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

FILMY 1080 full HD z obchodów 76 rocznicy śmierci Romana Dmowskiego. Warszawa 2015-01-02

Obchody: 76 rocznica śmierci Romana Dmowskiego Warszawa, filmy full HD 1080

17 filmów prawie całe obchody, prawie pelna dokumentacja

Youtube play lista:  www.youtube.com/watch  

 

17 filmow 1080 fullHD    Play lista YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=eWG6wu5zLio&list=PLQ6s8VeG6W658aKCZVfUhhi_1ULoRnoz2&spfreload=10 

 

Realizacja: Lawina.

 

 

 

KOMENTARZE

 • Schizofrenia czy koniunkturalizm?
  Pan doktror Sendecki na swoim kanale przedstawia swoją wersję wczorajszych wydarzeń-podobno pan Sławek nie miał dopuścić do głosu syjonistycznego prowokatora Artura Zawiszy a przecież w 2 minucie i 18 sekundzie pan Sławek zwraca się w stronę Zawiszy i daje KAŻDEMU możliwość wypowiedzi-Zawisza opuścił wczorajsze zgromadzenie tylko dlatego że nie mógł znieść słów gorzkiej prawdy o sobie i całym jego WYRUCHU NARODOWYM-wyprowadzanie młodych i niedoświadczonych ludzi na most Paniatowskiego minionego 11 listopada było pogonieniem kijkiem cieląt pod nóż -jest to czyn bandycki i za to wszelkiej masy Bosaki, Holochery i Zawisze powinny dostać zwyczajnie kulę w łeb bo niczym w zasadzie nie różnią się od Borów-Komoroskich, Monterów i Chruścieli którzy wyprowadzili naszych chłopców 71 lat temu na dosłowny odstrzał kaczek- i jedni i drudzy są płatnymi wilkami w owczej skórze A PROWOKATORÓW NALEŻY DEMASKOWAĆ! W jakiej lidze gra pan doktor Sendecki który jednego dnia robi świetną robotę a następnego zdaje się pracować dla naszych wrogów? Pan Sławek nie uprawia gadulstwa i nie jest żadnym ,, trybunem ludowym'' jak to określa go pan Sendecki -to zwyczajny polski patriota który nie stoi z założonymi rękami, tylko tak jak każdy z nas pracuje w pocie czoła na chleb powszedni i z własnych środków prowadzi walkę o Polskę-oczernianie takiego człowieka i ukazywanie w uczciwym świetle płatnego syjonistycznego agenta kompromituje pana Sendeckiego, chyba że pan doktor znajduje się obecnie pod tak silną presją że w obawie o swoją skórę zaczyna jawnie prowadzić walkę na dwa fronty.
 • @Marienburg 10:23:14
  W pełni się z tym zgadzam...
 • @Marienburg 10:23:14 - CIESZY MNIE PAŃSKA MIŁOŚĆ DO SŁAWOMIRA. DOMAGAM SIĘ WIĘCEJ.
  Natomiast niepokoi mnie Pańska nienawiść do mnie. Całkowicie nie zasłużona. Jakbym AOFI-ego "ninanonimowa" czytał, albo "Mind Service". Zjadliwość i nieuporządkowanie faktów. Prawdą jest, że wstępna przemowa Sławomira trwała zbyt długo, nie był to przykład łacińskiej lapidarnosci na pewno. Prawdą jest, że odnioslem wrażenie, że się Poseł Zawisza znużył i zmęczony odszedł. Prawdą jest, że moje wrażenie było mylne, ponieważ Pan Poseł wcale się nie zmęczył, tylko nie chciało mu się kłócić z Zakrzewski nad grobem Pana Romana. Prawdą jest, że nazajutrz sprawę wyjasiłem telefonicznie z Prezesem Zakrzewskim i Posłem Zawiszą i wynikło z tego samo dobro - bo zgodzili się na uczciwą publiczną debatę w studio TELEWIZJI NARODOWEJ.
  No i co? Nie łyso Panu teraz?
  Bardzo mnie zasmuciło, że Pan tak łatwo źle myśli o porządnych ludziach pracujących na niwie i dla dobra. Oczekuję, że Pan sprawie się jeszcze raz przyjrzy i przeprosi.
 • @Marienburg 10:23:14 - OKREŚLENIE "TRYBUN LUDOWY" JEST OKRESLENIEM CHWALEBNYM A NIE OCZERNIAJĄCYM
  Niech Szanowny Pan w swojej miłosci do Sławomira nie przesadza. Zakrzewski ma talent krasomówczy, ma swoich fanów, słuchanie Zakrzewskiego jest przyjemne. Czasami przemawia za długo, ale to nie jest straszna wada, lecz cecha. Jest znany z udziału w licznych pikietach i zgromadzeniach podczas których przemowy Zakrzewskego są głównym punktem programu. Na tytuł trybuna ludowego zasługuje. Jeśli Pan pisze, że Zakrzewski nie jest trybunem ludowym, to znaczy że Pan Zakrzewskiego nie zna. :)
  No i zastanowiło mnie, że Pan zalicza pojęcie "trybun ludowy" do pojęć oczerniających. Tak po prostu nie jest. Niech Pan zapyta jakiegoś polonistę i/lub językoznawcę. Ja miałem piątkę na maturze z polskiego i wiem co piszę. :)
  Pozdrawam nowrocznie.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:49:33
  Ja Zakrzewkiego znam nie gorzej od Pana i wiem że jest tylko człowiekiem z krwi i kości mającym jak każdy swoje wady , niemniej jednak w pełni popieram jego atak na Fuehrerka Zawiszę-każdy zdrowo myślący człowiek zrozumie że jest to zwykły syjonistyczny agent który ma zadanie podobne do wszelkich wcześniejszych prowokatorów w historii Polski z ostatnich dwustu lat-tym razem chodzi o ukształtowanie obrazu polskich patriotów jako bezmózgowej masy ,, faszystowskich'' bandytów , dla których jedynym rozwiązaniem jest wprowadzenie w czyn postanowień słynnej ustawy 1066, ergo-potomkowie bandytów z Wehrmachtu będą wkrótce robić tutaj Ordnung za chazarskie pieniądze. Fuehrerek Zawisza ze swoimi kumplami ma właśnie za zadanie podtrzymywać i podgrzewać tego typu atmosferę tak by wreszcie sfinalizować całą sprawę. Trasa ostatniego marszu była w pełni przemyślana a cała akcja zakończyła się sukcesem dla wrogów Polaków-ponad 200 aresztowań młodych i naiwnych chłopaków jest jej niezłym
  wynikiem-chyba Pan przyzna? Zresztą piszę rzeczy Panu dobrze wiadome a nigdy specjalnie nienagłaśniane( Zakrzewski jest tu jednym z nielicznych wyjątków). Pana Telewizja Narodowa jest zwykłym kabaretem który ma ukazywać zwykłych i ŚWIADOMYCH Polaków jako bandę psychicznie niezrównoważonych idiotów i robi Pan tu świetną robotę , ale nie dla nas. Jest to zresztą nie tylko moje zdanie-proponuję nawiązać oficjalną współpracę z resztą monitorowanej ,,opozycji'' -z Bublem, Korwinem -Mikke i Zawiszą -Pana miejce jest po tamtej stronie barykady!
 • @Eugeniusz Sendecki 12:49:33
  Skoro miał Pan piątkę z polskiego na maturze to proszę poprawnie pisać :NOWOROCZNE A NIE NOWROCZNE!
  To po pierwsze, po drugie -proszę nie być adwokatem Zawiszy
  Po trzecie : uprawia Pan typową chazarską metodę: 5 razy pochwalić , raz dać w pysk, 5 razy pochwalić , raz dać w pysk i tak dookoła panie Wojtek. Ma Pan swoich mapetów którym daje dużo komplementów a ich psychika tego potrzebuje aby się dowartościować-nazwisk wymieniać nie będę bo chcę im oszczędzić przykrości. Jest mi szkoda tych ludzi którzy są przez Pana manipulowani. Wreszcie , odpowiadam-Nie jest mi łyso, mam mocne włosy po ojcu i żadnych zakoli, nie używam też szamponu na ich wzmocnienie.
  Wiem że ta cała wasza konferencja była finansowana przez ,, generała ''Grudniewskiego a wynajęcie tej sali kosztowało spore pieniądze które mogliście zużytkować na zupełnie inne cele-rozumiem że spodziewana polemika Zakrzewskiego z Zawiszą też będzie mieć miejsce na Brackiej?
  Ja z okazji Nowego Roku życzę Panu skupienia się na życiu zawodowym i rodzinnym , wreszcie znalezienia jakiegoś hobby,może grillowanie albo filatelistyka?
 • @Eugeniusz Sendecki 12:20:09
  Już widzę na jakiej niwie i dla jakiego ,, dobra'' pracuje Pan z Fuehrerkiem Zawiszą: ,, Goje to stado baranów, my zaś jesteśmy wobec nich wilkami a wiecie wszak,co się staje z owcami ,kiedy do owczarni wkradają się wilki.(...)Głupcy (...) będą szli za sztandarem który my im wywiesimy.''( Protokół11&4 i 12&5)i ,, Trzeci plan zajmie nasza,rzekomo ,opozycja, w której bodajby jeden z organów będzie stanowił antypody nasze. Przeciwnicy nasi będą uważali ową ,rzekomą opozycję,za zwolenników swych i otworzą przed nami karty.'' (Protokół12&5).Przepraszać Pana nie mam zamiaru bo nigdy nie fundował mi Pan obiadu a świadectw Pan sobie wystawiać nie musi gdyż wszyscy mamy ich ponad miarę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031