Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
56 postów 46 komentarzy

Pan Lawina Herbu Jastrzebce

Pan Lawina Herbu Jastrzebce - Sprawy rozne i przerozne, teorie nie dokonca spiskowe, zycie w matrixsie inne bardzo wazne, nie wazane-wedle oceny. Polska i Polacy. Swiat.Technika.Fotografia. Filmowanie.Zdrowie.Prawo. Akwarystyka.Krotkofalarstwo.Szachy. IT.WOPR.Nurkowanie.Fizyka i inne.

Warszawa, 30 sek. na zwinięcie banerów anty WOŚP ! Filmy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Filmy.Policja dala 30 sek. na zwiniecie banerów pikiety Sławomira Zakrzewskiego. Nowa ustawa: ponoć nie można w 2 osoby pikietować.

 Dzisiaj 11 stycznia 2015r. około 19.00 w Warszawie pod Palcem Kultury pikieta anty WOŚP Sławomira Zakrzewskiego trwała około 30 sekund,

  wcześniej możne 5 minut, policja polska dala 30 sekund na zwiniecie banerów anty WOŚP, ponieważ jest nowa ustawa, trybunał konstytucyjny orzekł, 2 osoby nie mogą trzymać jednego transparentu?

 Okupacja trwa i się pogłębia? Co sie dzieje? Najkrótsza pikieta około 5min plus 30sekund na zwiniecie transparentów. Zakaz sprzeciwu wobec Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

 A możne pomoc nie tylko od święta przez rząd Polski?

 Sławomir Zakrzewski komentuje na filmach:wiecej na YouTube konto jan jankow  www.youtube.com/channel/UC_-wdHL8AsWqp2q1s8S67Fw

 https://www.youtube.com/channel/UC_-wdHL8AsWqp2q1s8S67Fw 

Bez montarzu, obraz rzeczywistosci.

Produkcja, realizacja: Lawina, full HD 1080

Kopiowanie, powielanie wskazane i dozwolone za podaniem linka do

YouTube: jan jankow  

www.lawina.neon24.pl     


Lawina.

 

KOMENTARZE

  • Smutna rzeczywistość
    Nasuwa się kilka uwag: funkcjonariusz w służbowym mundurze na lewym ramieniu ma nadruk w języku angielskim POLAND -to angielska nazwa naszej ojczyzny. A więc w ramach NWO nasi rodacy , których 1 zadaniem jest ochrona nas,zwykłych obywateli, stają się coraz widoczniej tylko jednym z wielu elementów sił porządkowych,gdyż w ramach ustawy 1066 wkrótce zapewne spotkamy funkcjonariuszy z nadrukami w języku globalizacji i NWO jak GERMANY, ISRAEL,UKRAINE itd. Ergo , Polacy w tzw. ,,polskiej'' policji są coraz bardziej zwykłymi trybikami w maszynie a coraz mniej służą narodowi polskiemu -narodowi swoich ojców i matek. Otrzymują polecenie od chazarskich przełożonych i usuwają Polaka który protestuje przeciwko satanizmowi promowanemu przez pana Owsiaka ( wystarczy tylko przysłuchać się muzyce która była grana na placu Defilad, do tego te dzieci ze świecącymi diabelskimi różkami na głowach...). Polacy w ucieczce przed bezrobociem wstępują do tzw. ,, polskiej'' policji by wysługiwać się satanistom-to typowo chazarka metoda , do tego powszechne ogłupienie. Na szczęście powoli rodacy się budzą ,poczekajmy jeszcze parę lat. A co do pana Owsiaka-ciekawe czy znajdzie się po jego nieuniknionej śmierci równie oryginalny i ,, godny '' następca. Oczywiście nasi wrogowie mają mnóstwo rezerwowych garniturów i są w stanie wylansować ostatniego kloszarda na ,, gwiazdę '' szoł biznesu. Wreszcie zastanawiające jest to że o ile dzień wcześniej było tyle osób protestujących przeciwko GMO , o tyle dnia następnego tylko garstka przyjaciół Zakrzewskiego przyszła walczyć z owsikami -a przecież nasz Zakrzewski jasno mówił i zapraszał do łączenia sił we wspólnej walce. Jak to-drzemy gęby bo chcemy zdrowo żreć a nie mamy sił do walki z satanizmem? Czy mam rozumieć że piszemy petycję do komendanta obozu z prośbą o zmianę siennika? A może zwyczajnie na walkę z panem Owsiakiem nie ma pieniędzy ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031