Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
56 postów 46 komentarzy

Pan Lawina Herbu Jastrzebce

Pan Lawina Herbu Jastrzebce - Sprawy rozne i przerozne, teorie nie dokonca spiskowe, zycie w matrixsie inne bardzo wazne, nie wazane-wedle oceny. Polska i Polacy. Swiat.Technika.Fotografia. Filmowanie.Zdrowie.Prawo. Akwarystyka.Krotkofalarstwo.Szachy. IT.WOPR.Nurkowanie.Fizyka i inne.

Pikieta upamiętniająca śmierć Bohdana Piaseckiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pikietę zorganizował Ruch Suwerenność Narodu Polskiego. Wypowiadał się Sławomir Andrzej Zakrzewski mówi że zbrodniarzom, którzy rytualnie zaszlachtowali polskiego licealistę – paszporty (aby mogli zbiec do Izraela) ofiarował sam Premier

 Upamiętnienie zamordowanego rytualnie Bohdana Piaseckiego.

 
22 stycznia 2015, godzina 18.00, Warszawa. Pikieta przy Alei Jana Pawła II 82 //na przeciw Sądów delikatesy//,  upamiętniająca bestialski mord 15 letniego Bohdana Piaseckiego,  polskiego męczennika, syna wybitnego działacza narodowo-demokratycznego Bolesława Piaseckiego. 
  Pikietę zorganizował Ruch Suwerenność Narodu Polskiego. Wypowiadał się Sławomir Andrzej Zakrzewski mówi  że zbrodniarzom, którzy rytualnie zaszlachtowali polskiego licealistę – paszporty (aby mogli zbiec do Izraela) ofiarował sam Premier Cyrankiewicz. Zabójstwo Bohdana Piaseckiego miało miejsce najprawdopodobniej 22 stycznia 1957. 
  Wiele miesięcy szukano ciała zaginionego, aż znaleziono w łazience w piwnicy tego domu. Sławomir Zakrzewski co roku organizuje pikietę upamiętniająca Bohatera. Zapalono znicze, złożono kwiaty, modlono się. Szkoda wielka ze było tylko około 5 osób w porywach z przechodniami do 12 osób. pogoda nie sprzyjała, padał śnieg z deszczem. Ta zbrodnia jak i wiele innych nie ulega przedawnieniu.
  Sprawcy zbiegli do Izraela, nie zostali ukarani do dzisiaj.
 
Cześć Jego Pamieć.
 
 
 
IMG 3889
Produkcja:  Lawina.neon24.pl  fullHD 1080
 
Kopiować zezwolono za podaniem źródła.
 
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=nXfcHfd1zs4

KOMENTARZE

  • Kościół votum, którego wkrótce nie będzie
    Zrozpaczony ojciec Bolesław Piasecki ufundował w podkieleckiej Wolicy kościół votum w intencji odnalezienia syna. Wkrótce tego kościoła nie będzie ! Wybudował się obok drugi, dużo większy, a kościół votum pewnie niedługo rozbiorą, tablicę pamiątkową zniszczą. Najważniejsze, że trwa ludzka pamięć !
  • Zakrzewski-polski Katon
    Działalność pana Zakrzewskiego jest unikatowa w skali kraju. Po pierwsze, mówi on dosadnie i otwarcie o tematach skazywanych na przemilczenie, po drugie-nie boi się on naszych wrogów i zdaje się być gotowym na wszelki atak z ich strony,wreszcie -nie ma nic do stracenia -ani majątku, ani lukratywnej posadki. Jak mówi Pismo -,, Cognoscetis veritatem et veritas liberabit vos.''-,, Poznacie prawdę i prawda was wyzwoli.''

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031