Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
56 postów 46 komentarzy

Pan Lawina Herbu Jastrzebce

Pan Lawina Herbu Jastrzebce - Sprawy rozne i przerozne, teorie nie dokonca spiskowe, zycie w matrixsie inne bardzo wazne, nie wazane-wedle oceny. Polska i Polacy. Swiat.Technika.Fotografia. Filmowanie.Zdrowie.Prawo. Akwarystyka.Krotkofalarstwo.Szachy. IT.WOPR.Nurkowanie.Fizyka i inne.

Debata Zakrzewski-Zawisza bez Zawiszy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj 1 lutego o 19.00 miala sie odbyc debata Zakrzewski - Zawisza , Zawisza zachorowal, spotkanie przygotowawcze do debaty sie odbylo. Filmy.

 

 

 
2015-02-01 Cz.1 z     Debata Zakrzewski-Zawisza bez Zawiszy, Sendecki sekundantem Zawiszy.
Miala sie odbyc debata Zakrzewski - Zawisza , Zawisza zachorowal, spotkanie przygotowawcze do debaty sie odbylo, 
uczestnicy mieli nadzieje ze jednak A.Zawisza przybedzie, 
sekundant A.Zawiszy: E.Sendecki ustalil telefonicznie ze owa debata odbedzie sie 12 lutego 2015r  o 19.00 w tym samym miejscu.
Warszawa, resteuracja Rozdroze, Al. Ujazdowskie 6, na przeciwko pomnika Romana Dmowskiego.
Udzial wzeli:
Slawomir Andrzej Zakrzewski 
Dariusz Benedykt Ciesielski 
Eugeniusz Mieczysław Michał Sendecki
Publicznosc.
 
Debatę przełożono na 12 luty czwartek 19.00 miejsce jw.
 
 
IMG 4075 
Produkcja:  Lawina fullHD 1080
Lawina.neon24.pl  
kopiować bez przeróbek zezwalam za podaniem źródła.
 

KOMENTARZE

 • @
  Kiepski ten Zawisza; jeszcze nie "debatowali" a już zachorował.

  Może "debatował przygotowawczo " w innym gronie i organizm mu powiedział "dość"?
 • Nil novum sub sole
  Z góry wiedziałem że Fuehrerek Zawisza nie przybędzie na to spotkanie. Teraz zachorował, 12 lutego wyjedzie w sprawach służbowych a trzeci termin nie wypali z przyczyn rodzinnych.
 • @night rat 21:03:54 - A TO PAN JESZCZE NIE JEST FANEM ZAKRZEWSKIEGO?
  Proszę Pana, a ja Pana zawsze za narodowca miałem. A tym swoim wpisem - naruszył Pan tę dobrą opinię, którą się cieszył. Bardzo mi przykro.
 • @night rat 23:55:32
  Widzę że pan/pani NIGHT RAT z całym sercem solidaryzuje się z dogorywającą kijowsko-banderowską juntą Sorosa i pewnie z najbliższymi zbiera paczuszki na biedną ,,Ukrainę''. Prawdą jest że większość Polaków lubi podkreślać swoją rzekomą przynależność do Zachodu ( który zawsze miał nas w czterech literach) aby wyleczyć się z kompleksów wschodnich Europejczyków. Z miłości do zachodniego raju 12 lat temu miliony ogłupiałych Polaków głosowało za Unią Judeogermańską , byle jak najdalej od parszywej Moskwy. Ciekawe tylko czy to Moskwa zdemontowała nasz przemysł, gospodarkę i wojsko? Czy to Moskwa wyrzuciła dobre 3 miliony Polaków na ukochany Zachód do pracy do najczęściej jak najgorszych zajęć? I czy to Moskwa obecnie szykuje inwazję swoich obywateli do roku 2020?
  Jeżeli mówimy o hipotetycznym sojuszu polsko-rosyjskim, jest to warunek samego dalszego istnienia obydwu narodów-wszelkie siły wrogie Polsce i Rosji dąża do utrzymanie napięcia między obydwoma krajami już od wieków-oczywiście w pierwszej kolejności Niemcy ( którymi jest na pewno Pan /Pani mocno zafascynowany/a)-, dalej Chazaria i Zamorskie Terytorium Izraela-niech więc Polacy dalej plują na Rosję i pchają się w uścisk Wielkich Niemiec-one przyjmują was z wielką chęcią , ale i z jak najgłębszą pogardą.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031