Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
56 postów 46 komentarzy

Pan Lawina Herbu Jastrzebce

Pan Lawina Herbu Jastrzebce - Sprawy rozne i przerozne, teorie nie dokonca spiskowe, zycie w matrixsie inne bardzo wazne, nie wazane-wedle oceny. Polska i Polacy. Swiat.Technika.Fotografia. Filmowanie.Zdrowie.Prawo. Akwarystyka.Krotkofalarstwo.Szachy. IT.WOPR.Nurkowanie.Fizyka i inne.

Sytuacja w posoborowym Kościele Katolickim

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

19.11.2016 Kraków-Łagiewniki "Koronacja" Chrystusa, komentarz Sławomira Andrzeja Zakrzewskiego

 

 Sytuacja w posoborowym Kościele Katolickim, sprawy Polskie, Polska Racja Stanu, masoneria, 

"Pan Prezydent służy żydom ", Kaczyński, PIS, PO, "czy Kaczyńscy są Polakami""

 "Na górze jest masoneria" , 

"to nie jest intronizacja to jest szopka" "jesteśmy pod okupacją" 

"skąd się wzięło Państwo ISIS", "okradli cały świat"  "kiedyś wybierzemy prawdziwe władze" 

"mam nie mówić prawdy ze giniemy?" "kumple z KOR-u", "Putin odbiera im zakłady pracy" 

"iść na kolaboracje ze złem" "Judaizacja Kościoła" "jak oni nami manipulują" 

 

 
Material własny.
 
 

KOMENTARZE

 • Kościół przedsoborowy i posoborowy to ten sam antypolski, antynarodowy, antypaństwowy Kościół
  Film, a raczej jego ścieżka dźwiękowa winna uzmysłowić myślącym Polakom jak wielką krzywdę wyrządza nam Kościół i żydo-chrześcijaństwo.
  Nieszczęśni żydo-katolicy nie są w stanie pojąć niczego z politycznej rzeczywistości, a szamani w sutannach podtrzymują nieszczęsne owieczki w stanie politycznego otępienia.

  Znamy się ze Sławkiem Zakrzewskim, wiem, że jest przyzwoitym Polakiem, ale nie pojmuję, jak można być przekonanym, że jakikolwiek dobrowolny akt intronizacyjny - akt także religijny - może mieć przełożenie na prawo nie tylko polskie, ale i międzynarodowe (?). Przecież to infantylne rozumowanie, taki akt nigdy niczego nie zmieni. To jest ze strony Sławka Zakrzewskiego i jego kolegów niepotrzebne uderzanie głową w mur i niestety, mimowolne wspieranie szkodliwej instytucji Kościoła, co w efekcie także jest dla nas szkodliwe.


  Retoryka Sławka Zakrzewskiego przypomina film "Małe piwo" z Flipem i Flapem. Na lekcji matematyki nauczyciel pyta, ile jest 27:9? Wszyscy źle odpowiadają. Nauczyciel, już zrezygnowany, daje jeszcze szanse na odpowiedź zgłaszającemu się Flapowi. Flap mówi: 27:9 = 3 - nauczyciel promienieje ze szczęścia, że choć jeden uczeń coś potrafi. Flap po chwili dodaje: i dwa reszty. Nauczyciela trafił szlag.

  Niby Sławek Zakrzewski wszystkie polityczne treści wykłada zgodnie z narodową retoryką, zgodnie z narodowym interesem, ale jednak na końcu zawsze dodaje symbol żydowskiej religii dla gojów - polityka narodowa, ale pod sztandarem Kościoła, z krzyżem i z trupem żydowskie mesjasza. To już jest jednak droga donikąd - na szczęście coraz częściej Polakom otwierają oczy hierarchiczni faryzeusze Kościoła.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031